استفاده از پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای شهر مشهد، منوط به تسویه بدهی به الیت است

استفاده از پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای شهر مشهد، منوط به تسویه بدهی به الیت است

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت تاکید کرد: استفاده از پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای مشهد، منوط به تسویه بدهی به این شرکت است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدمهدی اسدی با بیان این مطلب، اظهار داشت: برخی از شهروندان مشهدی که از خدمات شرکت الیت استفاده می‌کنند، 10 میلیارد تومان به این شرکت بدهی تسویه نشده دارند و در صورت تقاضای استفاده از پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای، ضرورت دارد بدهی خود را تسویه کنند.
وی با اشاره به اینکه این مهم در راستای احیای حق سایر شهروندان اجرایی می‌شود، افزود: در همه جای دنیا مرسوم است که بهای استفاده از خدمات پرداخت شود. اما برخی از شهروندان مشهدی بدون پرداخت هزینه بهای خدمات از پارکینگ‌های این شرکت استفاده می‌کنند و این امر سبب ایجاد نارضایتی برای آن دسته از شهروندانی است که به صورت مرتب هزینه‌های شهروندی را پرداخت می‌کنند.
مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت خاطر نشان کرد: به منظور احقاق حق شهروندان و برقراری عدالت در پرداخت و بر اساس مصوبه هئیت مدیره شرکت الیت مقرر شده از این پس آن دسته از شهروندانی که بدهی آنان به عدد پایه 10 هزار تومان می‌رسد، برای استفاده از پارکینگ‌های غیرحاشیه‌ای بدهی خود را به طور کامل تصفیه کنند.
اسدی ادامه داد: همچنین اگر بدهی افراد بیش از 10 هزار تومان باشد، ضرورت دارد به منظور برخورداری از خدمات این شرکت، 50 درصد کل بدهی تسویه شود.
وی تصریح کرد: البته زائران و مسافرانی که با خودروی شخصی خود به این کلانشهر مسافرت کرده و از خدمات شرکت الیت استفاده کردند نیز مبلغ 3 میلیارد تومان بدهی معوقه دارند که تسویه این بدهی نیز در دستور کار قرار دارد.
انتهای پیام
ارسال شده در:

بازگشت به صفحه اصلی